Sistem Yönetimi

Sistemlerinizin kesintisiz çalışması için proaktif önlemler alıyoruz. Sisteminizde meydana gelebilecek problemleri en hızlı şekilde tespit edip çözmeyi hedefliyoruz. Ayrıca, sistem sürekliliğini sağlamak için bakım, yedekleme ve yüksek erişilebilirlik gibi önlemleri de alıyoruz. Bu sayede, sisteminiz her zaman ulaşılabilir olacak ve sürekli destek sağlayan uyarı sistemleriyle birlikte çalışmalarınızı düzenli bir şekilde sürdürebilirsiniz.

Sistem yönetimi hizmeti
AXA Sigorta
Allianz Sigorta
Anadolu Sigorta
Enerjisa
AK Sigorta

Sistem yönetimi hizmetinin avantajları

7/24 Destek

Destek ekibimiz, veritabanı hizmetiyle ilgili yaşayabileceğiniz her türlü sorun için 7/24 hizmetinizdedir.

Sistem kaynak tasarrufu

Sistem optimizasyonu sayesinde kaynaklarının kullanımı en aza indirilir ve mevcut kaynaklarının optimum kullanımı ile tasarruf sağlanır.

Maliyet tasarrufu

Sistem ekibi ve eğitimleri çok yüksek maliyetlere neden olur. Ancak sistem yönetim hizmetini kullanarak bu maliyetleri en aza indirebilirsiniz.

Kesintisiz sistem güvenliği

Sistem ekibimizin kontrolünde sistemleriniz hep güvenli.

Periyodik bakım

Sistem hizmetinin düzenli bakım özellikleri, sistemlerinizin bakımını ve onarımını sağlar. Bu şekilde olası sistem hatalarını önleyebilirsiniz.

Sistem güncellemeleri

Sürüm güncellemeleri, küçük ve büyük değişiklikleri ve sahip olunan veritabanı yazılımı değişikliklerini kolayca gerçekleştirmenizi sağlar.

Kesintisiz sistemlere sahip olmanın daha iyi bir yolu

Ürünlerimiz
PrimeON