Prime IT Hakkında

Prime IT, 2015'te kurulmuş bir bilişim firmasıdır. Sürekli artan teknolojik gelişmeleri takip ederek sektörel tecrübelerini birleştirerek müşterilerine katma değerli hizmetler sunmaktadır. Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda özel çözümler geliştirir.

9

yıllık tecrübe

9

farklı sektör

99+

mutlu müşteri

Prime IT, uluslararası sertifikalara sahip uzman kadrosuyla Dünya çapında kendini ispatlamış ürünlerle finans, enerji, kamu, bankacılık, telekomünikasyon, sigortacılık gibi alanlardaki geniş müşteri yelpazesine bilişim teknolojileri projeleri üretir ve danışmanlık hizmeti sunar. Proje süresi ve sonrasında müşterilere destek sağlar.

Kurumsal

Prime IT, bilişim sektöründe hedeflerine doğru ilerleyen bir şirketdir. Müşterilerinin isteklerini karşılamakla yetinmeyip, hep daha iyisini sunmayı prensip edinmiştir. Bu amaç doğrultusunda adım adım ilerlemektedir.

Misyon

Prime IT, veritabanı yönetimi, veri ambarı yönetimi, uygulama sunucuları yönetimi, yazılım projeleri, iş zekası projeleri, yedekleme, sistem yönetimi gibi bilişim teknolojileri alanlarında ve teknolojinin tüm alanlarına girdiği her sektörde müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak müşterileriyle ekip olmayı hedefleyen bir şirketir. Özellikle global şirketler dahil olmak üzere çok geniş bir yelpazeye hitap edebilmektedir.

Vizyon

Prime IT'in vizyonu, estetik ve kaliteye önem veren, en son teknolojiyi kullanan, yenilikçi, teknolojinin tüm alanlarına girdiğinde fark yaratan bir global şirket olmaktır. Bu amaç doğrultusunda sürekli çalışarak hedeflerine ulaşmayı hedeflemektedir.

Prime IT, müşteri memnuniyetini arttırmak amacıyla son yıllarda iki yeni ürün geliştirdi. Bunların yanı sıra, ar-ge çalışmalarına da devam etmektedir. Bu çalışmalar sayesinde müşterilerine daha iyi hizmet verebilmeyi amaçlamaktadır. Bu nedenle, müşteri ihtiyaçlarını ve beklentilerini sürekli olarak takip etmeyi önemsemektedir.

Müşterimiz olmak isterseniz, bizimle iletişim kurarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Prime IT olarak, müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor ve her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Bu nedenle, müşteri ihtiyaçlarına özel çözümler geliştirmeyi ve müşteri memnuniyetini arttırmayı hedefliyoruz. Eğer siz de bu hizmetlerden yararlanmak isterseniz, bizimle iletişim kurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kesintisiz sistemlere sahip olmanın daha iyi bir yolu

Ürünlerimiz
PrimeON

Bizimle çalışmak ister misiniz? Kariyer fırsatları