Hizmetlerimiz

Veritabanı Hizmetleri

Veritabanı Hizmetleri

Kesintisiz veritabanı hizmeti için proaktif önlemler alıyoruz. Veritabanı çalışma esnasında beklenmedik durumlarda çıkan sorunlar için problem tespiti ve en hızlı çözümü biz sağlıyoruz. Veritabanı sürekliliği için bakım, yedekleme ve yüksek erişilebilirlik sağlıyoruz. Sürekli destek sağlayabilen uyarı sistemleri ile sisteminizi daima ulaşılabilir olmasını sağlıyoruz.

İş Zekası Hizmetleri

İş Zekası Hizmetleri

Müşteri kayıtları, kullanıcı kayıtları, resim, dosya, e-posta, video vb.. bircok kaynaktan toplanan yüksek miktardaki veriyi işleyip, dönüştürüp ve raporlayarak işinizi geliştiren çözümler üretiyoruz. İşletmenizin hacmi ne olursa olsun duran verinizi hareketlendirebilirsiniz.

Eğitim & Workshop

Eğitim & Workshop

Veritabanı yönetimi,uygulama sunucuları yönetimi, iş zekası projeleri ve destek verdiğimiz tüm alanlarda eğitim talep edebilirsiniz. Eğitimlerimizde sadece dinleyici değil aktif katılımcı olacaksınız.

Dış Kaynak Hizmetleri

Dış Kaynak Hizmetleri

Konusunda deneyimli veritabanı uzmanları (Oracle, Mssql, Mysql, Postgres), uygulama sunucusu yöneticileri (Weblogic, Tomcat, Websphere), sistem yöneticileri (Linux, windows, Unix), donanım uzmanlarımız, teknik iş analisti, iş zekası uygulamaları (ODI, açık kaynak) yönetimi konusunda tecrübeli danışmanlarımız ve proje yöneticilerimizle her zaman yanınızdayız.

Web Tasarım Hizmetleri

Web Tasarım Hizmetleri

Web tasarım konusunda uzman ve deneyim kadromuz ile sizlere web tasarım ve yazılım hizmeti sunuyoruz.